google-site-verification: googlea8fd24107532b3a9.html

Par mani

Mani sauc Dzintars Melnis, un es esmu karikatūrists.

Pirmās karikatūras publicētas 1993. gadā, žurnālā “Dadzis”. Ilgstošākā sadarbība bijusi ar izdevumiem: Dadzis, Nedēļa TEV, Neatkarīgā Rīta Avīze, Rīgas Balss, Spogulis. Manas karikatūras un ilustrācijas ir publicētas izdevumos: Kapitāls, Ieva, Privātā Dzīve, Vakara ziņas, LABA, Spicā, Fantadroms, Literatūra un Māksla, Diena, FHM, Auto, Lauku Avīze, Mezgls, Rīgas Laiks un vēl kādos pārdesmit izdevumos.

Bez publicēšanās presē esmu zīmējis reklāmas, veidojis dizainu un ilustrējis dažādu uzņēmumu iekšējos materiālus. Populārākie klienti: Swedbank, RIMI, sporta klubs “Rīga”, Knorr, Skandi motors, Zemnieku Saeima, Ventspils Olimpiskais centrs, sporta klubs “Barons”, Latvijas Krājbanka, LLKC un citi.

Neatņemama manas ikdienas sastāvdaļa ir karikatūru zīmēšana pēc individuāliem pasūtījumiem, kā arī viesu zīmēšana dažādos pasākumos un ballītēs. Piezvanot vai sazinoties ar mani pa e-pastu iespējams pasūtīt sava drauga vai kolēģa karikatūru no fotogrāfijas. Tādā pašā veidā var sarunāt manus pakalpojumus jebkura veida pasākumā – gan kāzās, gan dzimšanas dienās, gan uzņēmuma ballītē vai jebkurā citā pasākumā.